Choď na obsah Choď na menu

16. 8. 2017

Národný projekt Informatizácia knižníc

Mestská knižnica Bytča je jednou zo zúčastnených knižníc na národnom projekte MK SR „Informatizácie knižníc“ Vybavenie Knižnice umožňuje poskytnúť bezplatný prístup k internetu pre všetkých občanov bez rozdielu národnosti, spoločenského postavenia a finančného zabezpečenia.

Internet je sprístupnený počas výpožičného času knižnice. Množstvo návštevníkov knižnice využilo možnosť pripojenia do globálnej siete a záujem neustále rastie. Všetkých srdečne do knižnice pozývame.

Projekty na nákup knižničného fondu a iné projekty

2005 Doplnenie knižničného fondu Mestskej knižnice v Bytči
2006 Nákup náučnej a krásnej literatúry pre dospelých, mládež a deti
2007 Automatizované spracovanie knižničného fondu Mestskej knižnice v Bytči
2008 Knihy pre všetkých
2009 Knihy - čítanie - cesta k umeniu
2010 Krásne a múdre knihy
2011 Akvizícia kníh

Projekt kultúrne poukazy 2011

kulturne_poukazy_logo.jpgCieľom projektu Kultúrne poukazy 2011 je podpora vzťahu detí, mládeže a pedagógov ku kultúrnym hodnotám a vytvorenie aktívnej účasti kultúrnych inštitúcií na výchove a vzdelávaní detí a mládeže. Finančné poukazy v hodnote 6*1 € môžu študenti a pedagógovia využiť v knižnici na úhradu členského poplatku alebo služieb do 13.11.2011.